Şalpazarı Dernekler Federasyonu Kurumsal Web Sitesi

Federasyonumuz Burs Başvuruları Başladı

burs-basvuruları

Üniversite öğrencilerimize yönelik 2017-2018 öğretim yılı burs başvurularımız başlamıştır.Aşağıdaki linke tıklayarak burs başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formla beraber öğrenci belgesi ve transkript yüklemek zorunludur.

Başvurular sadece yukarıda bahsedildiği şekilde yapılacak olup,direkt mail hesabına yada telefon,sms,messenger,watsap gibi haberleşme ağları ile gönderilen öğrenci bilgileri dikkate alınmayacaktır. Eksik veya yanlış bilgi verenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Burstan yararlanabilmek için yurt içindeki eğitim kurumlarında tam zamanlı öğrenci statüsünde kayıtlı olmak gerekir. Açık Öğretim ve Uzaktan Öğretim Programları kapsam dışındadır. Başvuru yapan öğrencimizin ailesinin Şalpazarı kütüğüne kayıtlı olması gerekmektedir.


Disiplin cezası alma durumu incelenir ve gerekli görülürse burs kesilir. Bilinçli yanlış beyan bursun sona erdirilmesine neden olur.


Aksi belirtilmediği takdirde, burslar karşılıksız olup öğrenciye bir mecburi hizmet ya da geri ödeme yükümlülüğü getirmez.


Geçtiğimiz sene burs alan öğrencilerin de bu sene tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir.Burs hakkı sürekli olmayıp her dönem gelen başvurular arasında tekrar değerlendirme yaparak yeniden öğrenci seçimi yapılacaktır.

Komisyonumuzca başvurular arasında değerlendirme yapılacak ve burs almaya hak kazanan öğrencilere bilgi verilecektir.Genel liste yayımlanmayacaktır.